Циркулярен диск Holzmann KSB40034Z48 48 Z
Дискът разполага с опънати, изцяло закалени, стоманени (карбидни) заготовки, които са заточени и полирани. Дискът е подходящ за професионално дървообработване. Диск за циркуляр TCT Holzmann KSB40034Z48 е с външен диаметър 400 мм, 30 мм вътрешен диаметър и 48 зъба.
Циркулярен диск Holzmann KSB40034Z48 48 Z - Диск за циркуляр TCT 400х30 мм
-9%
Намаление
  • Марка: HOLZMANN
  • Кат. №: MS30951
  • Модел: KSB40034Z48
Характеристики
  • Вътрешен диаметър: 30 мм
  • Брой на зъбите: 48 броя
  • Дебелина на зъбите: 3.4 мм
  • Дебелина на острието: 2.4 мм
  • Външен диаметър: 400 мм
  • Тегло: 0.5 кг
Описание
Техническа характеристика
  • Вътрешен диаметър: 30 мм
  • Брой на зъбите: 48 броя
  • Дебелина на зъбите: 3.4 мм
  • Дебелина на острието: 2.4 мм
  • Външен диаметър: 400 мм