M18 FPD
Напрежение 18  V
Вид на батерията Li-Ion
Въртящ момент 135  Nm
Обороти на празен ход 0-550/0-2000  min-1
Удари в минута 0-32000  bpm
Максимален диаметър на пробиване в стомана 13  mm
Максимален диаметър на пробиване в дърво 45  mm
Брой степени
Тегло 2.5  kg
M18 FIWF12
Напрежение 18  V
Вид на батерията Li-Ion
Въртящ момент 40/120/300/120  Nm
Обороти на празен ход 1700/2000/2500/2000  min-1
Удари в минута 2400/2600/3100/2600  ipm
Брой степени
Захват на инструмента 1/2 квадрат
Тегло 1.8  kg
Комплект Milwaukee M18FPP2B-502X - Kомплект M18FPP2B-502X
Комплект Milwaukee M18FPP2B-502X
  • Марка: MIlwaukee
  • Кат. №: MS10186
  • Модел: M18FPP2B-502X
  • Арт. №: 4933451077
  • Употреба: Професионална
  • Батерии: 2x5.0Ah
  • Произход: САЩ
  • Батерия (Ah): 5.0 Ah
  • Напрежение: 18 V
Характеристики
M18 FPD
Напрежение 18 V
Въртящ момент 135 Nm
Удари в минута 0-32000 bpm
Брой степени 2
Тегло 2.5 kg
M18 FIWF12
Напрежение 18 V