M18 FPD
Напрежение 18  V
Вид на батерията Li-Ion
Въртящ момент 135  Nm
Обороти на празен ход 0-550/0-2000  min-1
Удари в минута 0-32000  bpm
Максимален диаметър на пробиване в стомана 13  mm
Максимален диаметър на пробиване в дърво 45  mm
Брой степени
Тегло 2.5  kg
M18 FID
Напрежение - 18 V
Въртящ момент - 26/80/203  Nm
Обороти на празен ход - 850/2100/3000  min-1
Удари в минута - 2650/3500  ipm
Брой степени - 4
Захват на инструмента - 1/4 вътрешен шестостен
Тегло - 1.7  kg
Комплект Milwaukee M18FPP2A-502X - Комплект M18FPP2A-502X
Комплект Milwaukee M18FPP2A-502X
  • Марка: MIlwaukee
  • Кат. №: MS10188
  • Модел: M18FPP2A-502X
  • Арт. №: 4933451075
  • Употреба: Професионална
  • Напрежение: 18 V
  • Батерии: 2x5.0Ah
  • Произход: САЩ
  • Батерия (Ah): 5.0 Ah
Характеристики
M18 FPD
Напрежение 18 V
Вид на батерията Li-Ion
Въртящ момент 135 Nm
Удари в минута 0-32000 bpm
Брой степени 2
Тегло 2.5 kg
M18 FID
Напрежение - 18 V
Въртящ момент - 26/80/203 Nm
Удари в минута - 2650/3500 ipm
Брой степени - 4
Тегло - 1.7 kg
Техническа характеристика
Брой степени
Напрежение - 18 V