Инверторен заваръчен апарат Hyundai HY-MMA-160P предлага голяма мощност и прецизна работа с електроди от 1.6 до 4 мм. Има функция Hot Start за по-лесно запалване на дъгата, анти-стик за намаляване риска от залепване и Arc Force за регулиране динамиката на дъгата. Електроженът е с най-новата IGBT технология за извършване на прецизни заваръчни дейности с всички видове електроди с диаметър от 1.6 до 4мм. С удобна дръжка и с тегло само от 6.5 кг, заваръчната машина е лесна за транспортиране. Високият коефициент на оползотворяване увеличава ефективността и спестява енергия.
Окомплектовка:
Инверторен заваръчен апарат Hyundai HY-MMA-160P - Инверторен електрожен 0-160 А, 1.6 - 4 мм
Инверторен заваръчен апарат Hyundai HY-MMA-160P
  • Марка: Hyundai
  • Кат. №: MS18570
  • Модел: HY-MMA-160P
  • Арт. №: 08119
  • Употреба: Професионална
  • Произход: Китай
Доставка:
  • Преглед и тест при доставка
  • Включена гаранция
    • Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
  • Захранване: 230V/50Hz
  • Мощност: 6.7 kVA
  • Номинална мощност (А): 29 А
  • Макс. заваръчно напрежение: 26.4V / 160A
  • Заваръчен ток: 10 - 160А
  • Макс. диаметър на електродите: 1.6 - 4.0 мм
  • Ефективност: 85 %
  • Клас на защита: IP 21S
  • Лесно запалване на дъгата: ДА - Hot Start
  • Регулиране на дъгата: ДА - Arc Force
  • Намален риск от залепване: ДА - Anti Stick
  • Дължина на земната клема: 1.5 м
  • Дължина на кабела на държача на електрода: 2.0 м
  • Тегло: 6.5 кг
Описание
Окомплектовка:
Техническа характеристика
  • Захранване:    230V/50Hz
  • Мощност:    6.7 kVA
  • Заваръчен ток:    10 - 160А
  • Ефективност:    85 %