Инверторен генератор DeWALT DXGNI65E/ 6.5 KW/ 230V/ 14 л
Здравият и компактен, звукоизолиран корпус, малкият размер, ниското тегло и 14-литровият вътрешен резервоар за гориво позволяват комфортна и ефективна работа в различни приложения като строителство, селско стопанство, промишленост или домашна работа. Инверторният генератор DeWalt DXGNI65E, с номинална мощност 6 kW и максимална мощност 6,5 kW, е монофазен генератор с бензинов двигател с обем 327 куб. см, ръчно стартиране и електрически старт. Той е идеален за захранване както на инструменти, така и на чувствително електронно оборудване, благодарение на чистата си синусоидална форма на вълната, която гарантира стабилизиран и безопасен ток. Той е идеален и за къмпинг и къмпинг автомобили, т.е. навсякъде, където може да се нуждаем от постоянен достъп до електричество.
Напрежение 230V
Гориво: бензин
Максимална мощност: 6500W
Номинална мощност: 6000W
Капацитет на резервоара за гориво: 14 литра
Маслен резервоар: 0.8 л
Двигателно масло: SAE 10W-30
Старт: ръчен/електрически
Обем на двигателя: 327 см³
Двигател: 4-тактов
Тегло: 50,5 кг
Контакти: 1x 230V (32A), 2x 230V (16A) | DC 2x USB 5V (2,1A и 1,0A), 12V (8,3A)
Инверторен генератор DeWALT DXGNI65E/ 6.5 KW/ 230V/ 14 л - Монофазен бензинов агрегат за ток 327 см³
  • Последнa 1 бр.
  • Марка: Dewalt
  • Кат. №: MS57834
  • Модел: DXGNI65E
  • Арт. №: DXGNI65E
  • Употреба: Професионална
  • Произход: САЩ
Доставка:
  • Преглед и тест при доставка
  • Включена гаранция
    • Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
    • Търговец/ЮЛ/ЕТ: 12 месеца
Характеристики
Напрежение 230V
Гориво: бензин
Максимална мощност: 6500W
Номинална мощност: 6000W
Маслен резервоар: 0.8 л
Двигателно масло: SAE 10W-30
Старт: ръчен/електрически
Обем на двигателя: 327 см³
Двигател: 4-тактов
Тегло: 50,5 кг
Описание
Техническа характеристика
Напрежение 230V
Максимална мощност: 6500W
Номинална мощност: 6000W
Двигателно масло: SAE 10W-30