Milwaukee ROS150E-2 е професионален ексцентършлайф. Възможност за избор между два различни ексцентритета - 6.4 или 3.2мм. Регулиране на оборотите. Вградена система за събиране на праха с торбичка за прах. Меко противоплъзгащо покритие на ръкохватката, осигуряващо удобство при продължителна работа.
Мощност - 440 W
Ексцентритет - 6.4 / 3.2 мм
Обороти на празен ход - 4000 - 10,000 min-1
Размер на подложката - 150 mm
Тегло - 2.8 kg
Ексцентършлайф Milwaukee ROS150E-2 - Ексцентършлайф ROS150E-2
Ексцентършлайф Milwaukee ROS150E-2
  • Марка: MIlwaukee
  • Кат. №: MS9985
  • Модел: ROS150E-2
  • Арт. №: 4933431170
  • Употреба: Професионална
  • Напрежение: 220 V
  • Регулатор на обороти: Да
  • Произход: САЩ
  • Диаметър Диск: 150 mm
Доставка:
  • Преглед и тест при доставка
  • Включена гаранция
    • Физическо лице по ЗЗП: 36 месеца
Характеристики
Мощност - 440 W
Ексцентритет -6.4 / 3.2 мм
Размер на подложката - 150 mm
Тегло - 2.8 kg
Описание
Техническа характеристика
Мощност - 440 W
Ексцентритет - 6.4 / 3.2 мм
Размер на подложката - 150 mm