Двойно зарядно устройство KOENNER-SOEHNEN KS C35A-2/20V
Защита от презареждане
Защита от прекомерно разреждане
Защита от късо съединение
Защита от свръхток
Защита от свръх/ниско напрежение
Защита от прегряване
Номинално напрежение 230 V
Честота 50 Hz
Номинално изходно напрежение 21.5 V
Номинален изходен ток 2х3,5 A
Брутни размери (ДxШxВ) 220×73×167 мм
Тегло бруто 0,9 кг
Клас на защита II
Двойно зарядно устройство KOENNER-SOEHNEN KS C35A-2/20V - Устройство за зареждане на батерии 2х3.5 A
-30%
Намаление
  • Последни 2 бр.
  • Марка: KOENNER-SOEHNEN
  • Кат. №: MS46852
  • Модел: KS C35A-2
  • Арт. №: KS C35A-2
Доставка:
  • Преглед и тест при доставка
Характеристики
Номинално напрежение 230V
Честота 50Hz
Номинален изходен ток 2х3,5A
Тегло бруто 0,9 кг
Клас на защита II
Описание
Защита от презареждане
Защита от късо съединение
Защита от свръхток
Защита от прегряване
Техническа характеристика