Заваръчният генератор FOGO FV 11300 TWE е техн. оборудване за резервно или основно захранване по време на електродъгово заваряване. Този модел работи със заваръчен ток в диапазона 35 - 300А.
Предимства:
Бензинов трифазен генератор за заваряване FOGO FV11300TWE с уголемен резервоар и ел. старт / 8kW - Бензинов трифазен генератор за заварки fogo fv11300twe 8kw с двигател vanguard
Бензинов трифазен генератор за заваряване FOGO FV11300TWE с уголемен резервоар и ел. старт / 8kW
  • Марка: FOGO
  • Кат. №: MS25285
  • Модел: FV11300TWE
  • Арт. №: FV11300TWE
  • Употреба: Полупрофесионална, Професионална
  • Произход: Полша
Доставка:
  • Преглед и тест при доставка
  • Включена гаранция
    • Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Характеристики
  • Изходно напрежение: 220V / 380V
  • Диаметър на заваръчния електрод: 1,6 - 4,0
  • Брой фази: 1 - 3
  • Максимална мощност: 8,8 kW
  • Марка на двигателя: Briggs & Stratton Vanguard 3854, 1-цилиндров, 4-тактов
  • Номинално напрежение: 8 kW
  • Номинален ток: 35 - 300A
  • Разход на гориво: 4.9 л/ч
  • Тип: Домакински, стационарни, преносими
  • Гориво: бензин
  • Честота: 3000
  • Размери (ДхШхВ): 900x580x800
  • Стартова система: Електрическа
  • Двигател: Briggs & Stratton
  • Капацитет на резервоара за гориво: 45
  • Стартер: Електрически
  • Тегло, кг: 157
Описание
Предимства:
  • Проектиран специално за работа със заваръчни машини
  • Заваръчният ток варира от 35A до 300A
  • Регулиране на напрежението: ± 4%
  • Ниско ниво на THD: ≤ 6%
  • Рама с диаметър: 38 mm, предпазваща корпуса на генератора от външни физически въздействия и го прави стабилен
  • Клас на изолация на генератора: H
  • надежден ел. стартер
  • Защита на генератора: IP23
  • При 75% натоварване може да работи около 9,2 часа
  • Системата за въздушно охлаждане предотвратява прегряване на генератора
Техническа характеристика
  • Брой фази: 1 - 3
  • Максимална мощност: 8,8 kW
  • Номинално напрежение: 8 kW
  • Номинален ток: 35 - 300A