Електрогенераторът на FOGO FH9220TW е оборудван със заваръчна система, максимална мощност - 7.2kVA, номинална мощност - 6.5kVA, максимален заваръчен ток - 220A. Уредът е оборудван с 11HP двигател HONDA GX390. Перфектно решение за взискателни потребители, които се нуждаят от мощност и възможности за заваряване. Моделът разполага с уголемен резервоар (45l), подходящ за по-дълга работа.
Бензинов трифазен генератор за заваряване FOGO FH9220TW с уголемен резервоар / 5.2kW - Бензинов трифазен генератор за заварки fogo fh9220tw 5.2kw с двигател honda
Бензинов трифазен генератор за заваряване FOGO FH9220TW с уголемен резервоар / 5.2kW
  • Марка: FOGO
  • Кат. №: MS25258
  • Модел: FH9220TW
  • Арт. №: FH9220TW
  • Употреба: Полупрофесионална, Професионална
  • Произход: Полша
Доставка:
  • Преглед и тест при доставка
  • Включена гаранция
    • Физическо лице по ЗЗП: 36 месеца
Характеристики
  • максимална мощност [kVA]: 8.70
  • трифазна номинална мощност [kW ~ 3]: 6,90
  • еднофазна номинална мощност [kW ~ 1]: 4
  • номинален ток ~ 3 [A]: 11.30ч
  • номинален ток ~ 1 [A]: 17.40
  • номинално напрежение: 400 / 230V - 50 Hz
  • макс. заваръчен ток [A]: 220
  • размери: 790x580x505 мм
  • звуково налягане [db (A)]: 97
  • тип генератор: Синхронно - + 5 / -10%
  • ниво на сигурност: IP 23
  • тегло [kg]: 98
  • двигател: Honda (бензин)
  • Тип двигател: GX390
  • Вид гориво: бензин
  • мощност на двигателя [KM]: 11
  • мощност на двигателя [kW]: 8.20
  • старт: ръчно стартиране
  • вместимост на резервоара за гориво [L]: 45l
  • разход на гориво при 75% натоварване [l / h]: 2,70
Описание
Техническа характеристика
  • размери:    790x580x505 мм
  • ниво на сигурност:    IP 23
  • тегло [kg]:    98
  • двигател:    Honda (бензин)
  • Тип двигател:    GX390
  • Вид гориво:    бензин
  • старт: ръчно стартиране