Бензинов трифазен генератор за заваряване FOGO FH8220TW с уголемен резервоар / 5.2kW - Бензинов трифазен генератор за заварки fogo fh8220tw 5.2kw с двигател honda
Бензинов трифазен генератор за заваряване FOGO FH8220TW с уголемен резервоар / 5.2kW
  • Марка: FOGO
  • Кат. №: MS25241
  • Модел: FH8220TW
  • Арт. №: FH8220TW
  • Употреба: Полупрофесионална, Професионална
  • Произход: Полша
Доставка:
  • Преглед и тест при доставка
  • Включена гаранция
    • Физическо лице по ЗЗП: 36 месеца
Характеристики
  • Максимална мощност: 7,20 kVA
  • Трифазна номинална мощност: 5,20 kW ~ 3
  • Монофазна номинална мощност: 3,40 kW ~ 1
  • Номинален ток ~ 3: 9,40 A
  • Номинален ток ~ 1: 14.80 A
  • Номинално напрежение: 400 / 230V - 50 Hz
  • Максимален заваръчен ток: 220 A
  • Размери: 790х590х540 мм
  • Звуково налягане: 97 db (A)
  • Тип генератор Синхронен: - ​​+ 5 / -10%
  • Степен на защита: IP 23
  • Тегло: 106кг
  • Двигател:Хонда
  • Тип двигател: GX390
  • Тип гориво: Бензин
  • Мощност на двигателя: 11 к.с.
  • Мощност на двигателя: 8,20 kW
  • Ръчно стартиране
  • Капацитет на резервоара за гориво: 45 L
  • Разход на гориво при 75% натоварване: 2,70 л / ч
Описание
Електрогенераторът на FOGO е оборудван със заваръчна система с максимална мощност - 7.2kVA и номинална мощност - 6.5kVA. Максималният заваръчен ток е 220A. Агрегатът е оборудван с двигател HONDA GX390 с мощност 11 к.с. Този тип генератори са перфектното решение за взискателни потребители, които се нуждаят от мощност. Конкретният модел разполага с уголемен обем на резервоара, побирайки до 45 литра гориво.
Техническа характеристика
  • Максимална мощност: 7,20 kVA
  • Номинален ток ~ 3: 9,40 A
  • Номинален ток ~ 1: 14.80 A
  • Размери: 790х590х540 мм
  • Звуково налягане: 97 db (A)
  • Степен на защита: IP 23
  • Тегло: 106 кг
  • Двигател: Хонда
  • Тип двигател: GX390
  • Тип гориво: Бензин
  • Ръчно стартиране