Акумулаторен пистолет за боя Raider RDP-YSG20 R20/ 20 V
Акумулаторният пистолет за боядисване Raider RDP-YSG20 Solo от серията R20 работи с напрежение 20 V и е оборудван с дюзи с диаметър 1.5, 2 и 2.5 мм, което позволява оптимално разпределение на боята според типа повърхност и материала.
Комплекта включва:
Контейнер за боя 1 бр.
Дюзи 3 бр.
Вискозиметър 1 бр.
Доствя се без батерия и зарядно
Номинално захранващо напрежение: 20 V
Тип захранване: акумулаторно
Вместимост на контейнера: 0.8 л
Диаметър на дюзите: 1.5 мм, 2 мм, 2.5 мм
Разход на разтвор: 0.65 л/мин
Акумулаторен пистолет за боя Raider RDP-YSG20 R20/ 20 V - Бояджийски пистолет без батерия и зарядно 1.5-2.5 мм 0.8 л
-19%
Намаление
  • Марка: Raider
  • Кат. №: MS53648
  • Модел: RDP-YSG20
  • Арт. №: 074208
  • Употреба: Професионална
  • Произход: България
Доставка:
  • Преглед и тест при доставка
  • Включена гаранция
    • Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
    • Търговец/ЮЛ/ЕТ: 12 месеца
Характеристики
Тип захранване: акумулаторно
Разход на разтвор: 0.65 л/мин
Изтича след:
Описание
Комплекта включва:
Дюзи 3 бр.
Техническа характеристика