Акумулаторен ексцентършлайф Milwaukee M18FROS125-502X/ 18V/ 2x5Ah - Шлайфмашина с 2 бр. батерии и зарядно 127 мм 12 000 об/мин
Акумулаторен ексцентършлайф Milwaukee M18FROS125-502X/ 18V/ 2x5Ah
- Марка: MIlwaukee
- Кат. №: MS49911
- Модел: M18FROS125-502X
- Арт. №: 4933498254
- Употреба: Професионална
- Произход: САЩ
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
- Търговец/ЮЛ/ЕТ: 12 месеца
Характеристики
Напрежение: 18 V
Капацитет на батерията: 5 Ah
Тип батерия: литиево-йонна
Диаметър на подложката: 127 мм
Диапазон на трептене: 2.38 мм