Акумулаторен ексцентършлайф Milwaukee M18BOS125-502B/ 18V/ 2x5Ah - Шлайфмашина с 2 бр. батерии и зарядно 12000 об./мин 125 мм
Акумулаторен ексцентършлайф Milwaukee M18BOS125-502B/ 18V/ 2x5Ah
- Марка: MIlwaukee
- Кат. №: MS44442
- Модел: M18BOS125-502B
- Арт. №: 4933464229
- Употреба: Професионална
- Произход: САЩ
Доставка:
- Преглед и тест при доставка
- Включена гаранция
- Физическо лице по ЗЗП: 36 месеца
- Търговец/ЮЛ/ЕТ: 12 месеца
Характеристики
Напрежение: 18 V
Капацитет на батерията: Li-Ion, 5 Ah
Скорост на въртене: 14000-24000
Размер на подложката: 125 мм
Диаметър на трептене: 2.4 мм